Lut
2024

Akademia WANS podpisała umowę o współpracy z Kodolányi János Egyetem w Budapeszcie (Węgry)

Kodolányi János Egyetem w Budapeszcie
od 10:00 do 11:00

Szanowni Państwo!
Akademia WANS
 w dniu 14.02.2024r. podpisła umowę o współpracy z Kodolányi János Egyetem w Budapeszcie (Węgry). Sztandarowym celem jest rozwoj akademickich i kulturalnych więzi między obiema instytucjami.  Obie strony postanawiają współpracować w zakresie:
a) badań naukowych
b) publikacji wyników badań naukowych w monografiach i czasopismach naukowych
c) organizacji konferencji naukowych
d) wymiany pracowników naukowych, nauczycieli akademickich i studentów
e) wymiany informacji i realizacji projektów dydaktycznych w obszarze wzajemnych zainteresowań
f) wymiany informacji oraz prac naukowych dotyczących badań realizowanych w obu instytucjach

Szczegółowym celem umowy jest nawiązanie współpracy na zasadach wzajemności w dziedzinie nauki i kształcenia.

Kodolányi János Egyetem w Budapeszcie

Data i godzina wydarzenia