fbpx

Szukasz pracy? Jeśli tak, to sugerujemy, abyś w pierwszej kolejności przejrzał/przejrzała najpopularniejsze serwisy z ogłoszeniami.

Aby ułatwić Ci to zadanie, przygotowaliśmy specjalną listę. Zawarte w niej linki kierują bezpośrednio do ogłoszeń o pracę w mieście Białystok – jeżeli więc szukasz pracy w innym mieście niż siedziba naszej uczelni, dokonaj stosownych zmian w polach wyszukiwarki strony, którą odwiedzasz.

I jeszcze jedna podpowiedź z naszej strony. Staraj się odwiedzać te strony regularnie – w ten sposób zwiększysz swoje szanse na znalezienie ciekawej oferty!

NAJPOPULARNIEJSZE SERWISY Z OGŁOSZENIAMI O PRACĘ (BIAŁYSTOK):

Ponadto zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy, które otrzymujemy bezpośrednio od pracodawców (ogłoszenia są aktualizowane na bieżąco):

Ratownik Wodny (Bielsk Podlaski) - PŁYWALNIA MIEJSKA WODNIK

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę / umowa zlecenie

Wymagania pracodawcy:
– Uprawnienia ratownika wodnego (WOPR)
– Szkolenie kwalifikacyjne pierwszej pomocy  (KPP)

Zadania wykonywane na stanowisku:
– Nadzór nad bezpieczeństwem osób przebywających na pływalni
– Zwracanie uwagi na przestrzeganie regulaminów pływalni

Dodatkowe informacje:
– praca zmianowa

Forma składania aplikacji:
CV należy wysyłać na adres: wodnikbp@o2.pl

Telefon do kontaktu:
(85) 731 99 50

Adres pracodawcy:
ul. Kazimierzowska 3B, 17-100 Bielsk Podlaski

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Instruktor zajęć taneczno-rozwojowych dla dzieci (Białystok) - NIEPUBLICZNA PLACÓWKA POZASZKOLNA “PAARO”

umowa zlecenie

– Osoby posiadające doświadczenie taneczne jako instruktor/animator lub uczestnik kursów tanecznych;
–  Wykształcenie kierunkowe pedagogiczne, nie jest konieczne, ale byłoby bardzo dużym atutem;
– Prawo jazdy kat. B
– Mile widziane własne auto

– Prowadzenie zajęć taneczno-rozwojowych dla dzieci
– Kontakt z placówkami oświatowymi
– Kontakt z rodzicami

– gwarancja tego, że praca będzie dla Ciebie rozwojem przez duże „R”
– regularne szkolenia oraz pomoc w organizacji i prowadzeniu zajęć
– możliwość pracy na wybranym terenie w pobliżu miejsca zamieszkania
– możliwość pracy na pełny etat
– zarobki znacznie przewyższające średnie zarobki instruktorów, możemy zapełnić Ci pełne grafiki przez cały tydzień, a ponadto nasze zajęcia trwają w trakcie dnia od rana do popołudnia (nie musisz pracować wieczorami ani w weekendy)
– wyjątkowa atmosfera pracy – wsparcie, partnerstwo i dobra energia
– możliwość dostosowania godzin pracy do Twoich możliwości
– szkolenie wstępne, opieka bardziej doświadczonych instruktorów i regularne podnoszenie poziomu Twojej wiedzy i umiejętności dzięki naszym szkoleniom

CV należy wysyłać na adres: praca@paaro.pl wraz z uzupełnionym formularzem, dostępnym pod tym adresem

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”