“Becoming a Trusted Servant Leader – 3 Strategies for Becoming the Leader Your People Deserve” (Randy Conley, Blanchard) – zobacz nagranie

Szanowni Państwo,
Klub MBA Business WANS
zorganizował Akademię Przywództwa dla przyszłości. Wydarzenie skierowane było do:
członków Klubu MBA Business, WANS/studentów/pracowników WANS.
Współorganizatorami wydarzenia byli: – Izba Coachingu Oddział Podlaski, Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem.
Szczególne podziękowania składamy na ręce: Prelegentów, przybyłych członków Klubu MBA WANS oraz zaproszonych Gości. Dziękujemy również Władzom Uczelni za wsparcie projektu.
Zapraszamy do obejrzenia nagrania, specjalnie przygotowanego na APDP pt. “Becoming a Trusted Servant Leader – 3 Strategies for Becoming the Leader Your People Deserve”. Wiedzą podzielił się z nami Randy Conley (Blanchard).

19 grudnia 2023 r.