XIX Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki w WANS (18.05.23)

W ramach XIX Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki Wschodnioeuropejska Akademia Nauk Stosowanych w Białymstoku przygotowała ciekawe atrakcje.
W dniu 18 maja już od godziny 9.00 zapraszamy do naszej Uczelni na ul. Ciepłą 40 m.in. na wykłady „Zostań Liderem Eko-Zmian” (wstęp wolny) ,”Wartość pieniądza w czasie” czy „Ile kosztuje przedsiębiorstwo” – (obowiązuje rejestracja) a także zapraszamy na  Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Rektora WANS.

Wszystkie propozycje WANS na tegoroczny Festiwal znajdziecie na stronie: https://bit.ly/41DjHRO

Wstęp wolny!

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Od 14 do 19 maja potrwa tegoroczny XIX Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki. To wspólne przedsięwzięcie 10 podlaskich Uczelni oraz Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego. W tym roku Koordynatorem Głównym Festiwalu jest Politechnika Białostocka.
Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki to największa, cykliczna impreza w Polsce północno-wschodniej, która w sposób przystępny i ciekawy zachęca do poznawania nauk ścisłych, technicznych, medycznych, przyrodniczych, humanistycznych i społecznych, a także upowszechnia tematykę i osiągnięcia uczelni białostockich, łomżyńskich i suwalskich. XIX Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki 2023 kierujemy do wszystkich mieszkańców naszego województwa. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa.

16 maja 2023 r.

XIX Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki w WANS (18.05.23)