Gru

XXIII Podlaskie Forum Ekonomistów. Zielona gospodarka – co z tą energią?

Aula imienia Prof. Tadeusza Kasprzaka
od 15:00 do 19:00

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić na XXIII Podlaskie Forum Ekonomistów na temat:„Zielona gospodarka – co z tą energią?”.

Kolejne, już XXIII spotkanie Forum odbędzie się w dniu 15 grudnia 2022 roku (czwartek) o godz. 1500 w Auli imienia Prof. Tadeusza Kasprzaka w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku, ul. Ciepła 40.

Ideą spotkań Podlaskiego Forum Ekonomistów, zainicjowanego w 2008 roku jest wymiana myśli i poglądów między pracownikami naukowymi wyższych uczelni województwa podlaskiego, przedsiębiorcami i politykami w zakresie ważnych i  aktualnych problemów społeczno-gospodarczych kraju i regionu oraz integracja środowiska ekonomistów naszego regionu.

Głównymi prelegentami będą:

• dr hab. Artur Łuniewski, Geneza i istota Europejskiego Zielonego Ładu.
  • dr hab. Renata Przygocka (UwB), Odnawialne źródła energii w gospodarstwach rolnych Polski Wschodniej.

Z wyrazami szacunku w imieniu organizatorów:

Doc. dr Edward Hościłowicz. Prof. – Rektor WSFiZ w Białymstoku

Dr hab. Ewa Gruszewska, prof. UwB  – Prezes PTE Oddział w Białymstoku

Dr Adam E. Szczepanowski, prof. WSFiZ – Wiceprezes PTE Oddział w Białymstoku

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (PTE) jest niezależnym, profesjonalnym, ogólnopolskim stowarzyszeniem ekonomistów zrzeszającym zarówno praktyków, jak i teoretyków. Powstało nawiązując do tradycji zawodowych ruchów ekonomistów na ziemiach polskich w XIX w. oraz warszawskiego Stowarzyszenia Ekonomistów i Statystyków, a także Towarzystw Ekonomicznych działających w Krakowie, Poznaniu i Lwowie w okresie międzywojennym.

Cele statutowe PTE:
• popularyzowanie wiedzy ekonomicznej w Polsce,
• działalność opiniotwórcza,
• podnoszenie kwalifikacji,
• integracja środowiska ekonomistów.

Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej (www.pte.pl), na której na bieżąco zamieszczane są informacje o działalności Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego i podejmowanych inicjatywach.

Zachęcamy też do odwiedzania księgarni internetowej PTE, gdzie dostępne są publikacje w wersji elektronicznej.

Książki: http://www.ksiazkiekonomiczne.pl/

Aula imienia Prof. Tadeusza Kasprzaka

Data i godzina wydarzenia

15 Gru 2022 r. | 15:00 - 19:00

XXIII Podlaskie Forum Ekonomistów. Zielona gospodarka – co z tą energią?