Gru

KLUB LIDERÓW ZMIAN ONLINE(17.12.20)

Wydarzenie online
od 17:00 do 18:30
Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białystoku jest organizatorem webinariów poświęconych wpływowi pandemii na zmiany zachodzące w gospodarce i społeczeństwie z uwzględnieniem lokalnych uwarunkowań pod wspólnym tytułem „CZEGO UCZY NAS OBECNY KRYZYS?”.Celem najbliższego spotkania, które odbędzie się 17.XII.2020 r. o godz. 17.00 (czas ok. 1,5 godz.) jest próba uzyskania odpowiedzi na pytanie „CZEGO UCZY NAS OBECNY KRYZYS W OBSZARZE WSPÓŁPRACY MIĘDZYSEKTOROWEJ?”Zależy nam na wzięciu udziału w dialogu społecznym wszystkich środowisk zainteresowanych przedmiotowym tematem, stąd wśród zaproszonych gości są przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz władz samorządowych Miasta Białystok.

W spotkaniu uczestniczą także przedstawiciele kadry dydaktycznej Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku oraz studenci.

Zaproszeni Prelegenci:

Bożena Bednarek – Stowarzyszenie Szukamy Polski oraz Podlaski Senior
Elżbieta Bubienko – Prezeska Stowarzyszenia Ku dobrej Nadziei
Rafał Średziński – Prezes Federacji Organizacji Pozarządowych Miasta Białystok oraz Prezes Stowarzyszenia My dla Innych
Anna Pawłowska – pełnomocnik Prezydenta Miasta Białegostoku ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi
Adam Kurluta – dyrektor Departamentu Spraw Społecznych w Urzędzie Miasta Białystok
dr Dorota Konopka Adiunkt w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie; wykładowca WSFiZ w Białymstoku
dr Małgorzata Wenclik – wykładowca WSFiZ w Białymstoku
Sylwester Pilipczuk – Prezes Fundacji Prof. Tadeusza Kasprzaka

Link do wydarzenia:

Wydarzenie online

Data i godzina wydarzenia