Szanowni Studenci!
zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach ADP, w roli eksperta wystąpi Aneta Andruszkiewicz – Dyrektor Personalny UNIBEP SA.Temat wystapienia „Skuteczne sposoby na awans w pracy”.

O Ekspertce:
Jako Dyrektor Personalna odpowiada za politykę personalną w całej Grupie Unibep. Budowanie relacji oraz wspieranie kluczowych menadżerów w Grupie Unibep w zakresie prowadzonych procesów HR, to główne zadania Dyrektor Personalnej. Kiedy praca się kończy – zaczyna się pasja. Największą jest sport- koszykówka. Od ponad 7 lat piastuje stanowisko Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Koszykarski Klub Sportowy Tur Basket z Bielska Podlaskiego, z którym ma na koncie wiele sukcesów na parkietach II ligi męskiej. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Filii w Białymstoku. Ukończyła Podyplomowe Studia w zakresie Trener Grupowy w SWPS w Warszawie.

Data i godzina wydarzenia

10 Marz 2023 r. | 16:45 - 17:50

Akademia Dobrych Praktyk WANS „Skuteczne sposoby na awans w pracy”(10.03.23)