Szanowni Studenci,
w dniu 27.01.23 (16:45) odbędzie się spotkanie w ramach Akademii Dobrych Praktyk. Prelegentką będzie: Anna Szyszko – stylistka i właścicielka marki „Projekt Styl”.
Temat wystąpienia – „Dress code w sytuacjach zawodowych”.

O Ekspertce:
Anna Szyszko – Jest stylistką i właścicielką marki „Projekt Styl”. Zajmuje się kreowaniem wizerunku i doradztwem wizerunkowym. Ukończyła New Style Academy w Warszawie, którą prowadzi Justyna Krawczyk pierwsza licencjonowana Style Coach w Polsce. Należy do Elitarnego Klubu Stylistek EX oraz uczestniczy w warsztatach oraz kursach, w celu pogłębiania swojej stylowej wiedzy. Swoją wiedzę i umiejętności przekłada na budowanie świadomego stylu swoich klientek i klientów. We współpracy z klientkami nie buduje wyłącznie ich wizerunku zewnętrznego, ale równocześnie wspólnie buduje ich pewność siebie i wewnętrzną siłę poprzez pozytywne nastawienie do siebie i otaczającego świata.

Data i godzina wydarzenia

27 Sty 2023 r. | 16:45 - 18:00

ADP (27.01.23) – „Dress code w sytuacjach zawodowych”