Wielka Świąteczna Aukcja Charytatywna – już za nami

Szanowni Państwo,

W dniu 11.12.22 w Auli Magna Pałacu Branickich w Białymstoku, odbyła się Wielka Świąteczna Aukcja Charytatywna. Organizatorzy wydarzenia: Liderzy Eko-Zmian, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku, Business Club MBA WSFiZ.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Rektor Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Wspaniali Wolontariusze, Darczyńcy, Wspierający możemy już podsumować cały dochód z Wielkiej Świątecznej Aukcji Charytatywnej – łącznie uzyskano 11 876 zł! Z tego: 9300 z licytacji; 390 zł to środki przekazane przez Chór UMB ze sprzedaży płyt a kwota 2186 zł to dochód z kiermaszu. Dziękujemy!

Program wydarzenia:

18:00 – „Ta święta noc…” – koncert bożonarodzeniowy kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i solistów.

Wystąpią: Małgorzata Trojanowska – sopran, Marta Sulikowska – Godlewska – fortepian, Ryszard Doliński – słowo mówione. Dyrygent – Anna Moniuszko.

19:00 – aukcja charytatywna przedmiotów wykonanych podczas artystycznych warsztatów „Drugie Życie Krawata i Biżuterii”.

Cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na wsparcie podopiecznych Fundacji „Pomóż Im” Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku.

Partnerzy: Chór UMB, Fundacja „Pomóż Im”.

Patronat honorowy: Rektor Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

12 grudnia 2022 r.

Wielka Świąteczna Aukcja Charytatywna – już za nami