Spotkanie z Kenem Blanchardem & Randym Conleyem – Servant Leadership. O tym, jak stać się przywódcą służebnym i budować zaufanie – już za nami

Szanowni Państwo!
W dniu 27 października odbył się webinar „Servant Leadership. O tym, jak stać się przywódcą służebnym i budować zaufanie”.
To było spotkanie zorganizowane z tłumaczeniem symultanicznym w formule online, którego sztandarowym celem było przybliżenie uczestnikom modelu przywództwa służebnego.
Zależało nam, aby pokazać korzenie przywództwa służebnego, w odniesieniu do praktycznych przykładów osadzonych w teraźniejszości, aż do przyszłości i tego, jak przywództwo służebne wpisuje się w kontekst rzeczywistości cyfrowej. A wszystko po to, aby pokazać, że to uniwersalny model, który daje ponadprzeciętne wyniki w rozwoju biznesu i ludzi. Niezależnie od perspektywy czasowej.

Naszymi Gośćmi byli:

KEN BLANCHARD – Jeden z najbardziej wpływowych ekspertów w dziedzinie przywództwa na świecie. Jest współautorem ponad 65 książek, w tym kultowej publikacji Jednominutowy Menedżer, które sprzedały się łącznie w ponad 23 milionach egzemplarzy w 47 językach. W 2005 roku Ken został umieszczony w Galerii Sław Amazona jako jeden z 25 najlepiej
sprzedających się autorów wszech czasów.
Ken i jego żona Margie są założycielami The Ken Blanchard Companies, uznanej na całym świecie firmy szkoleniowej i konsultingowej zajmującej się rozwojem przywództwa, z siedzibą w San Diego w Kalifornii. Ken jest także współzałożycielem Lead Like Jesus, ogólnoświatowej organizacji, której celem jest pomaganie ludziom pragnącym zostać przywódcami służebnymi.
Otrzymał wiele wyróżnień za swój nieoceniony wkład w dziedzinie zarządzania, przywództwa i wystąpień publicznych, w tym Golden Gavel Award od Toastmasters International oraz nagrodę Thought Leadership Award przyznawaną przez stowarzyszenie Instructional Systems Association (ISA).
Kiedy nie pisze ani nie przemawia, jest wykładowcą programu Master of Science in Executive Leadership (MSEL) zainicjowanego przez The Ken Blanchard Companies na uniwersytecie katolickim w San Diego.
Ken urodził się w New Jersey i wychował w Nowym Jorku. Uzyskał stopień licencjacki, a później tytuł doktora na Uniwersytecie Cornella. Studia magisterskie ukończył na Uniwersytecie Colgate.
RANDY CONLEY – Ekspert w dziedzinie zaufania i wiceprezes ds. globalnych usług w organizacji The Ken Blanchard Companies. Jest autorem jej programu szkoleniowego Building Trust, w ramach którego pomaga organizacjom na całym świecie budować zaufanie w miejscu pracy, oraz członkiem i założycielem Alliance of Trustworthy Business Experts. Trust Across America uznało Randy’ego za czołowego lidera w dziedzinie godnych zaufania zachowań biznesowych. Inc.com wymienia Randy’ego wśród 100 najważniejszych mówców i myślicieli w dziedzinie przywództwa, a American Management Association umieściło go na liście „Leaders toWatch in 2015”. Randy jest autorem nagradzanego bloga Leading with Trust (leadingwithtrust.com), a także współautorem takich publikacji jak Przywództwo wyższego stopnia, napisanej wraz z Kenem Blanchardem, Trust, Inc.: Strategies for Building Your Company’s Most Valuable Asset oraz Trust, Inc.: 52 Weeks of Activities and Inspirations for Building Workplace Trust. Ma tytuł magistra nauk ścisłych w dziedzinie przywództwa uzyskany na uniwersytecie katolickim w San Diego.
Lubi spędzać czas z rodziną, jeździć na rowerze i grać w golfa. Od 33 lat jest mężem Kim, z którą mieszka w San Diego w Kalifornii.
Możesz śledzić Randy’ego na Twitterze @RandyConley.

Więcej o wydarzeniu:

08 listopada 2022 r.