Akademia Dobrych Praktyk WSFiZ(4.11.22)

Szanowni Studenci,w dniu 04.11.22 (16:45) odbędzie się spotkanie w ramach Akademii Dobrych Praktyk WSFIZ, ekspertem będzie pan Dominik Sołowiej – dziennikarz, publicysta, specjalista ds. marketingu i public relations. Temat wystąpienia: „Canva czyli kreatywne narzędzie dla social media marketerów”.
Więcej o Prelegencie:mgr Dominik Sołowiej – dziennikarz, publicysta, specjalista ds. marketingu i public relations. Absolwent Wydziału Filologicznego Uniwersytetu w Białymstoku oraz studiów podyplomowych na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej. Właściciel Agencji Reklamowej Studio DS Info. Pracownik Działu Edukacji Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego. Specjalizuje się w marketingu cyfrowym, marketingu narracyjnym i problematyce nowych mediów. Współpracował z wieloma firmami, organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi, kreując i realizując strategie promocyjne. Autor m. in. publikacji „Kompendium Innowacji Społecznych” (wydanej przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Łomży) oraz „Białostockie środowisko filologiczne 1968-2018” (wydawnictwo Uniwersytetu w Białymstoku).

04 listopada 2022 r.

Akademia Dobrych Praktyk WSFiZ(4.11.22)