Tajniki budowania marki i rozwijania kariery za pośrednictwem LinkedIn (ADP 18.12.20)

Szanowni Studenci,

w dniu 18.12.20 (piątek) o godz. 17:00 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Akademii Dobrych Praktyk, ekspertem będzie Monika Gawanowska.

Temat wystąpienia: „Tajniki budowania marki i rozwijania kariery za pośrednictwem LinkedIn”.

LinkedIn to najszybciej rozwijające się biznesowe medium społecznościowe w Polsce. To doskonałe miejsce do budowania własnego pozytywnego wizerunku, jak i do poszukiwania pracy.

Podczas wykładu uczestnicy:

• dowiedzą się, jak stworzyć profil, który przyciąga (nie tylko rekruterów!),

• zobaczą efekty, które można osiągnąć za pośrednictwem tego medium,

• poznają zasady skutecznego działania na LinkedIn.

Informacje o prelegentce:

Monika Gawanowska

Trener, strateg, coach, autorka książki “Marka osobista bez tajemnic”. Specjalizuje się w personal brandingu i LinkedIn. Od początku 2018 roku przeszkoliła ponad 3000 osób online i offline. Wystąpiła przed mniejszą lub większą publicznością kilkadziesiąt razy. Autorka wielu publikacji, m.in. w magazynie „Marketing w Praktyce”, “Social media manager”, “Lider branży edukacyjnej” oraz w Dzienniku Gazecie Prawnej. Ekspert platformy Her Impact, na której dzieli się wiedzą o LinkedIn, wspierając kobiety w rozwijaniu ich kariery zawodowej.

Współpracuje z osobami indywidualnymi, przedsiębiorcami, prowadzącymi małe firmy, jak i z organizacjami, zatrudniającymi po kilkaset osób w branżach: finansowej, ubezpieczeniowej, inwestycyjnej, PR, motoryzacyjnej, IT, budowlanej i FMCG.

Spotkanie przeprowadzone zostanie za pomocą platformy TEAMS.

14 grudnia 2020 r.