Akademia Dobrych Praktyk WANS(31.03.23)

Szanowni Studenci!
Zapraszamy na kolejne spotkanie organizowane w ramach Akademii Dobrych Praktyk WANS, tym razem Prelegentem będzie Dariusz Piekut – Sekretarz Generalny Akademickiego Związku Sportowego. Tematem wystąpienia będzie „Nowoczesny Model Zarządzania Sportową Organizacją Akademicką (na przykładzie Akademickiego Związku Sportowego)”. Wydarzenie odbędzie sie w dniu 31 marca 2023(piątek) o godz. 16:45.

Więcej o Prelegencie:

Dariusz Piekut – Sekretarz Generalny Akademickiego Związku Sportowego, od początku studiów (30 lat), związany z AZS. Przeszedł wszystkie szczeble AZS-owskiej kariery (od WPZ – wynieś, przynieś, pozamiataj do WPZ – Wiceprezesa Zarządu Głównego AZS). Obecnie (od 5 lat) piastuje funkcję Sekretarza Generalnego Akademickiego Związku Sportowego i ma zasadniczy wpływ na zarządzanie jedną z największych, jeśli nie największą organizacją akademicką w Polsce. W tym czasie był poważnie zaangażowany we wszystkie inicjatywy sportu akademickiego (tego powszechnego / uczelnianego i tego z najwyższej półki – wyczynowego). Udało mu się zbudować rewelacyjny zespół do ich realizacji. Wspólnie mają na koncie wiele wymyślonych, wdrożonych i z sukcesami oraz ogromną przyjemnością zrealizowanych projektów. Nadal ma w głowie mnóstwo pomysłów i nie ma powodów by nimi nie zarażać kolejnych pokoleń studentów sportowców, działaczy, wolontariuszy.

Pasjonat sportów wodnych i zimowych (instruktor narciarstwa alpejskiego i żeglarstwa). Z wykształcenia pedagog specjalny (resocjalizacja). Sportowy menedżer 2009 roku (Polska Korporacja Menedżerów Sportu). Pewnie jeszcze COŚ by się znalazło, ale do tego może dojdziemy podczas spotkania.

Link do spotkania:

31 marca 2023 r.

Akademia Dobrych Praktyk WANS(31.03.23)